До 1917 року школа у селі Горянівське була трирічною церковно-приходською.
У 1920-ті роки школа стала чотирирічною і розміщувалася у трьох приміщеннях.
У 1936 році школу було перейменовано на Ворошилівську семирічну.
З 1960 року Ворошилівська школа №121 стала восьмирічною школою Амур-Нижньодніпровського району.
З 4 січня 1964 року школа стала Кіровською восьмирічною школою №2 у зв’язку з утворенням Дніпропетровського району.
У 1979-1980 директором школи була Бишкіна Анна Яківна. Завдяки її піклуванню та підтримці директора радгоспу «Кіровський» Боярчук Івана Павловича в 1982-1983 було побудовано і здано в експлуатацію новий двоповерховий корпус школи.
З 1985 року директором школи працює Боярчук Ніна Іванівна, яка завдяки своїй енергії, наполегливості, життєвій стійкості, розуму досягла розширення штату працівників, високого рівня викладання предметів і дисципліни учнів.
У 1994 році школі було присвоєно статус середньої і переіменовано в Горянівську середню школу. Щороку у школі удосконалюється викладання предметів, застосовуються новітні технології, так в 2005 році в школі було відкрито комп’ютерний клас.
У 2016 році було здійснено заміну покрівлі школи на нову.
У 2017 році навчальний заклад реорганізовано в Комунальний заклад "Горянівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дніпровської районної ради Дніпропетровської області".
В грудні 2020 року було прийнято рішення про створення Обухівської об'єднаної територіальної громади. В зв'язку з цим було змінено засновника закладу. Ним стала Обухівська селищна рада і наш заклад було перейменовано в комунальний заклад "Горянівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Обухівської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області".
Педагогічний колектив навчального закладу активно працює над впровадженням новітніх технологій у педагогічній діяльності, розвитком творчої та обдарованої молоді. Так учні школи під керівництвом педагогів приймають активну участь у конкурсах міжнародного та всеукраїнського рівня, олімпіадах районного та обласного рівня, є активними учасниками Малої Академії Наук та Природничої школи. Також педагогічний колектив працює над підвищенням рівня своєї майстерності, саморозвитком, приймаючи активну участь у курсах, тренінгах, семінарах різного рівня.
|